Основні напрями наукових досліджень ФМІ
Фізичні основи
та інформаційні технології технічної діагностики та дистанційного зондування
Фізико-хімічна механіка
руйнування і міцності матеріалів: проблеми водневого впливу та корозії.
Новини
30 травня 2017 року під час засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки обиратиметься перший склад Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. До нього увійдуть 24 особи. Обрання членів Наукового комітету є прозорим та публічним. Будь-хто міг ознайомитися зі списком кандидатів та залишити відгук про кожного з них на спеціально створеній сторінці. Нині форма зворотного зв’язку вже закрита. Загалом документи подали 71 кандидат за такими напрямами:
Кандидати висунуті ВНЗ, науковими установами, громадськими науковими організаціями та групами науковців. Вони представляють усі головні наукові центри України. Засідання Ідентифікаційного комітету щодо обрання складу Наукового комітету та голосування буде відкритим для громадськості та преси. Початок: о 12:00.
Місце проведення: Конференц-зал Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 36, кімната 32). Акредитація ЗМІ: до 10:00 30 травня за номером (044) 481-32-62 або e-mail: kirilova@mon.gov.ua
Відкриття третього засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки, під час якого було обрано склад Наукового комітету Нацради, пройшло 28 травня 2017 року. Сьогодні, 29 травня, члени комітету безпосередньо розглядали та обговорювали документи, подані кандидатами. Підсумком роботи Ідентифікаційного комітету стане схвалення результатів конкурсного відбору до Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій та обрання його першого складу.
Довідково: 5 квітня 2017 року Уряд ухвалив рішення щодо утворення Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Нацрада складатиметься з двох комітетів – Наукового та Адміністративного, які матимуть однакову кількість членів. Склад Наукового комітету на основі конкурсу формує спеціально створений відповідно до європейської практики Ідентифікаційний комітет з питань науки. До нього увійшли 9 провідних вчених, три з яких – представники вітчизняної науки, 6 – іноземні вчені. |